2,5 ha PRIEMYSELNÝ POZEMOK na OBCHOD, SKLADY, SLUŽBY+ PRÍSTUP k D4 aD1

2,5 ha PRIEMYSELNÝ POZEMOK na OBCHOD, SKLADY, SLUŽBY+ PRÍSTUP k D4 aD1

105,- €/m2

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Vrakuňa
Mesto: Bratislava - Vrakuňa
Ulica: Majerská

Vlastníctvo: osobné
Druh: Pozemky - komerčné
Typ: predaj - exkluzívne


Spoločnosť BEST real estate Vám ponúka na PREDAJ ROZĽAHLÝ 2,5 hektárový PRIEMYSELNÝ POZEMOK na MAJERSKEJ ULICI vedľa v blízkej budúcnosti pripravovaného LOGISTICKÉHO PARKU a NOVÉHO NAPOJENIA K PHAROS PARKU a následne k DIAĽNICI D1 a D4.Pri pozemku je urobená NOVÁ ASFALTOVÁ CESTA.

Plocha pozemku až 25.037 m2

Možnosť odkúpenia aj menších častí : 8246 m2 + 8396 m2 + 8395 m2
Parcela s výmerou 8395 m2 bola rozdelená na 4:
1. parcela 1770 m2
2. parcela 1836 m2
3. parcela 1846 m2
4. parcela 1849 m2
+ 1/4 podiel ku každej parcele na prístupovej ceste o výmere 987 m2

Pozemok je ROVINATÝ s IZP (index zastavaných plôch) 0,4 = 10.014 m2.
Kód regulácie D.
IPP (index podlažných plôch) 0,9 a KZ (koeficient zelene) 0,15.

Priamy vstup a príjazd z mestskej cesty.

Na liste vlastníctva je pozemok vedený ako orná pôda a podľa územného plánu ide o funkčnú zónu 502 - Zmiešané územia obchodu a výrobných a nevýrobných služieb

---- prevládajúce: zariadenia obchodu; zariadenia výrobných a nevýrobných služieb

---- prípustné: zariadenia veľkoobchodu, výstavné a predvádzacie priestory, skladové areály, distribučné centrá a logistické parky, zeleň líniovú a plošnú, vodné plochy ako súčasť parteru a plôch zelene, zariadenia a vedenia technickej a dopravnej vybavenosti pre obsluhu územia prípustné v obmedzenom rozsahu

---- v obmedzenom rozsahu najmä: byty v objektoch určených pre inú funkciu, zariadenia občianskej vybavenosti viažuce sa na funkciu, zariadenia na zber odpadov


Pozemok klasifikovaný ako orná pôda je potrebné vyňať, no v danom území sa ZA VYŇATIE NEPLATÍ NIČ, okrem 33,-eurového kolku.Inžinierske siete - elektrina - VN na pozemku, plyn na pozemku.
Do roku 2023 by mala byť podľa územného plánu na Majerskej ulici hotová kanalizácia + vodovod + asfaltová cesta.

Koncom roka 2022 sa začne s výstavbou veľkého LOGISTICKÉHO CENTRA a súbežne s NOVÉHO PRÍJAZDU K PHAROS PARKU, z ktorého sa potom jednoducho pripojíte na D1. Taktiež je z druhej strany jednoduchý prístup na NOVÝ OBCHVAT D4/R7.

Bližšie informácie radi poskytneme na 0918929137.


105 €/m2 vrátane obchodno-právneho servisu, autorizácie zmlúv advokátkou a zrýchleného katastrálneho konania.

Aj VY POTREBUJETE PREDAŤ/PRENAJAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ? Chcete profesionálne fotografie, kvalitnú inzerciu, perfektný právny servis? Ozvite sa a aj Vám môžem pomôcť!

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BEST real estate, s.r.o.


___________________________________________________________________________________________________________________

Company BEST real estate offers for SALE a LARGE INDUSTRIAL LAND (2,5 ha) on MAJERSKA STREET next to the "next year" prepared BIG LOGISTIC PARK and a ACCESS ROAD to PHAROS PARK and the HIGHWAY D1 and D4.

Land area: 25.037 m2

Possibility to buy also smaller parts: 8246 m2 + 8396 m2 + 8395 m2
Ground plot in the area 8395 m2 was devided into 4 parts:
1. plot 1770 m2
2. plot 1836 m2
3. plot 1846 m2
4. plot 1849 m2

The land is FLAT with built-up index 0,4 = 10.014 m2.
Direct access to the land.

The land is listed as arable land - functional zone 502.

The land is issued territorial planning information - mixed areas of trade and services manufacturing and non-productive (civic amenities). On the plot are allowed construction of production and non-production services, exhibition and operational premises, warehouse facilities, distribution centers, logistics park.

Whole networks at the land - electricity, gas, water, sewerage.

At the end of 2022, it will start with the construction of a LARGE LOGISTICS CENTER and concurrently with the NEW ACCESS ROAD to PHAROS PARK from which you are then simply connected to the HIGHWAY D1 and D4.
It is also a simple access to the new D4 / R7 bypass from the other side.

We will gladly provide you with more information at +421918929137.


© Text and photos are copyrighted and property of BEST real estate agency.

______________________________________________________________________________________________________________________

BEST Real Estate bietet Ihnen ein großes 2,5 Hektar großes Industrieland auf der MAJERSKA STREET zum Verkauf. Das Grundstück befindet sich neben dem in naher Zukunft vorbereiteten LOGISTICS PARK und einer neue Verbindung zum PHAROS PARK und anschließend zur Autobahn D1 und D4.


Landfläche 25.037 m2

Es besteht eine Möglichkeit auch kleinere Teile des Grundstück zu kaufen: 8246 m2 + 8396 m2 + 8395 m2

Das Grundstück mit einer Fläche von 8395 m2 wurde in 4 verteilt:
1. Grundstück 1770 m2
2. Grundstück 1836 m2
3. Grundstück 1846 m2
4. Grundstück 1849 m2
+ 1/4 Anteil an der Zufahrtsstraße mit einer Fläche von 987 m2

Das Land ist flach mit IBG (Index der bebauten Gebiete) 0,4 = 10,014 m2.
Regelungscode D.
BFI (Bodenflächenindex) 0,9 und GK (Grünkoeffizient) 0,15.

Direkte Ein- und Ausfahr von der Stadtstraße.

In der Eigentumsurkunde ist das Land als Ackerland aufgeführt und gemäß dem Bebauungsplan eine Funktionszone 502 - Gemischte Handels- und Produktionsbereiche sowie Nichtproduktionsdienstleistungen

---- vorherrschend: Handelsfazilitäten; Produktions- und Nichtproduktionsdienstleistungsausrüstung

---- zulässig: Großhandelseinrichtungen, Ausstellungs- und Demonstrationsbereiche, Lagerhäuser, Vertriebszentren und Logistikparks, Linien- und Flächengrün, Wasserflächen als Teil des Erdgeschosses und Grünflächen, Ausrüstung und Linien von technischen und Transportausrüstung für den Dienst des Gebiets in begrenztem Umfang zulässig

---- in begrenztem Umfang insbesondere: Wohnungen in Gebäuden, die für eine andere Funktion bestimmt sind, bürgerliche Einrichtungen im Zusammenhang mit der Funktion, Abfallsammeleinrichtungen

Versorgungsnetze - Strom - HV auf dem Grundstück, Gas auf dem Grundstück.

Bis 2023 sollen gemäß dem Bebauungsplan in der Majerská-Straße Kanalisation + Wasserversorgung + Asphaltstraße fertiggestellt sein.
Ende 2022 wird mit dem Bau eines großen LOGISTIKZENTRUMS begonnen, parallel zu einem NEUEN ANKOMMEN IM PHAROS PARK, von dem aus Sie einfach eine Verbindung zum D1 herstellen.
Andererseits gibt es auch einen einfachen Zugang zum NEUEN D4 / R7 SHOP.

Gerne informieren wir Sie unter unsere email.


MÜSSEN SIE IHR EIGENTUM VERKAUFEN / VERLASSEN? Möchten Sie professionelle Fotos, hochwertige Werbung und einen perfekten Rechtsdienst? Kontaktieren Sie mich und ich kann Ihnen auch helfen!
© Der Text und die Fotos unterliegen dem Urheberrecht und Eigentum der Immobilienagentur BEST real estate, s.r.o.
Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Koeficient zastavanosti10014
Rozloha pozemku25037 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Vodastudňa a vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Internetoptika
Inžinierske sieteáno
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EURĎalšie fotografie nehnuteľnosti

Povedali o nás

"Noriku veľmi odporúčam. Vkladá do predaja všetky svoje sily, ako aj hlboký osobný záujem pomôcť nájsť vysnívanú nehnuteľnosť."

Iveta Michalíková

"Po 20. rokoch som sa rozhodla, že potrebujem zmeniť svoje bývanie. Predám svoj byt, kúpim pozemok a postavím dom... lenže, ako na to? Našťastie som "natrafila" na toho správneho človeka. Norika Kováčiková mi pomohla s jedným a aj druhým. Veľmi rýchlo a bezproblémovo mi pomohla predať byt a už vďaka nej aj bývam v mojom vysnívanom domčeku na mieste, ktoré mi ponúkla. Takže ak potrebujete pomôcť s realitami, či už kúpa alebo predaj, vrelo odporúčam Noriku Kováčikovú a realitnú kanceláriu Best real estate."

Martina Briatková

"Predávala som už niekoľko nehnuteľností a ani raz som nebola tak spokojná, ako pri tejto realitnej kancelárii. Prevod bytu prebehol bez akýchkoľvek problémov a pani Kováčiková zabezpečila aj prepis elektriny aj plynu. Nestíhala som poupratovať a maklérka zabezpečila upratanie bytu pred jeho odovzdaním. Byt bol čistý a atmosfére pridávali vonné sviečky. Všetci sme boli príjemne prekvapení aj z darčeka. Keď budem riešiť ďalší predaj, tak už len cez túto realitnú kanceláriu."

Mária Ferancová

"Noriku poznám už pár rokov. Pomohla nám niekoľko krát s prenájmom nehnuteľností a doteraz sme mali len a len pozitívne skúsenosti . Je to veľmi motivovaná realitná maklérka, ktorá svoju prácu robí na 120 %. Vie veľa vecí predvídať a automaticky aj riešiť. Norika je veľmi komunikatívna osoba s výborným odhadom na ľudí, čo je v tomto odvetví obrovská výhoda. Vrelo každému odporúčam služby jej realitnej kancelárie."

Martina Kisková

"Dobrý deň, touto cestou by som chcel poďakovať realitnej kancelárii BEST real estate a pani Kováčikovej, za sprostredkovanie kúpy bytu. Pozítívny dojem som získal už pri obhliadke, kde mi pani maklérka poukazovala detailne celý byt a ako Prvá sa mi nesnažila vnútiť byt za každú cenu, ako je to u väčšiny realitných maklérov čo veľmi oceňujem . Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už mailom alebo cez telefón a s veľkou ochotou sa pani Kováčiková vždy snažila vyhovieť mojim prosbám. Určite ju všetkým vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem za prístup, korektnosť a ústretovosť a prajem všetko najlepšie."

Marek Bobošík

“Ak by som mala zhodniť prácu pani Kováčikovej pri kúpe nehnuteľnosti - nie je to možné pár slovami. Bol to dlhší proces, počas ktorého sa ukazovali viaceré veci, ktoré bolo potrebné riešiť. Vo všetkých týchto situáciách bola pani Kováčiková po každej stránke nápomocná. Reagovala osobne, okamžite, vedela sprostredkovať spoľahlivý kontakt, schopného človeka pre vybavenie hypotéky, poistenia, zabezpečila a dohodla právne úkony, "vybehala" kataster, bola vždy v dohodnutý čas na dohodnutom mieste. Jej prístup bol nielen osobný, ale aj vysoko profesionálny. Z mojich skúseností - odporúčam ju ako realitnú maklérku každému, kto by jej služby potreboval a aj touto cestou jej chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.”

Daniela R.

"V minulosti som sa viac krát stretla s prácou realitných kancelárií, ale ich servis sa zďaleka nepribližoval k tomu, čo predviedla p. Norika .......... Od preverenia vlastníckych vzťahov na katastroch, cez poradenstvo, prieskum trhu až po flexibilitu pri hľadaní čo najvýhodnejšej ponuky. Neverila by som, že sa táto práca dá robiť s takou profesionalitou, zanietením a vzťahmi, ktoré viac ako klientský servis, pripomínajú priateľstvo."

Stanka Barcajová

"Kúpa bytu formou hypotéky nie je jednoduchý proces na pár dní a pár úkonov. V mojom prípade tento proces prebiehal počas júla a augusta 2020 za pomoci realitnej kancelárie BEST real estate. Počas celého procesu a všetkých úkonov bola pani Kováčiková pri všetkom prítomná a maximálne nápomocná, nehovoriac o tom že má zásluhu aj na samotnom sprostredkovaní hypotéky formou odporučenia spoľahlivého a maximálne spolupracujúceho kontaktu pre vybavenie hypotéky. Ten odborne viedol aj celú komunikáciu s príslušnou bankou, za čo si aj on zaslúži veľkú pochvalu. Už osvedčená spolupráca realitného makléra a hypotekárneho poradcu bola v tomto prípade ďalšou výhodou. Pomoc aj pri ostatných úkonoch ako sú ohodnotenie nehnuteľnosti, poistenie, vybavenie katastra, prepisu u príslušných dodávateľov energií atď. bola pre pani Kováčikovú samozrejmosťou. Za všetku túto pomoc a jej vysoko profesionálny prístup ku všetkým úkonom a prípadne vzniknutým potrebám veci riešiť jej ešte raz veľmi pekne ďakujem. V prípade možnosti využitia služieb pani Kováčikovej aj v budúcnosti jednoznačne neváham."

Michal Farkaš, Ing.

"Pani Kováčiková nám sprostredkovala predaj nehnuteľnosti minulý rok v decembri. Sprevádzala nás celým procesom, bola nám stále k dispozícii. Veľmi si ceníme najmä jej ľudský, priateľský prístup a flexibilitu. Odporučila nám aj veľmi dobrého znalcu na ohodnotenie nehnuteľnosti a finančného poradcu kvôli hypotéke. Celkovo sme boli spokojní."

Sonja Kovacevic