VYSOKÁ HALA (10 m) + KANCELÁRIE s dobrým najojením na DIAĽNICU

VYSOKÁ HALA (10 m) + KANCELÁRIE s dobrým najojením na DIAĽNICU

1.475.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Rača
Mesto: Bratislava - Žabí majer
Ulica: Bojnická

Vlastníctvo: firemné
Druh: Sklady a haly
Typ: predaj - exkluzívne


Eleonóra Kováčiková Vám ponúka na predaj PRIESTRANNÚ a až 10 m VYSOKÚ HALU spolu s KANCELÁRIAMI (2214 m2) nachádzajúce sa na ROZĽAHLOM POZEMKU (7577 m2). Nehnuteľnosti sa nachádzajú vo VYHĽADÁVANEJ PRIEMYSELNEJ LOKALITE ŽABÍ MAJER - BRATISLAVA III s veľmi dobrým napojením na DIAĽNICU.

MOŽNOSŤ PREDAJA NEHNUTEĽNOSTI AJ SPOLU S OBCHODNÝM PODIELOM VLASTNÍKA PROSPERUJÚCEJ SPOLOČNOSTI.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA NEHNUTEĽNOSTI:

pozemok 7577 m2 + 3/6 podiel na ďalšej príjazdovej ceste o výmere 354 m2
- z toho zastavaná plocha halou a kanceláriami o výmere 2214 m2
úžitková výška haly 9,6 m
Kótované pôdorysy na vyžiadanie.

Dispozične objekt pozostáva z jedného nadzemného podlažia s výrobnými i skladovacími priestormi (hala), so sociálnym zázemím a kanceláriami. Pri hale sa nachádzajú priestory s nižšou konštrukčnou výškou, ktoré slúžia ako kancelárie, šatne a sociálne zariadenia. Na pozemku sa nachádzajú spevnené plochy z monolitického betónu. Slúžia ako komunikačné a parkovacie plochy vhodné ako pre nákladné, tak aj osobné vozidlá.

Objekt je založený na železobetónových pätkách a pásových základoch s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé konštrukcie sú železobetónové montované bez prevedenia stropov. Zastrešenie je železobetónovými väzníkmi, na ktorých sú uložené strešné panely. V pozdĺžnom smere je strecha prerušená svetlíkmi na presvetlenie výrobného priestoru. Krytina strechy je dvojvrstvová živičná zvarovaná z asfaltových pásov. Klampiarske konštrukcie sú úplné z pozinkovaného plechu.

Vonkajšie aj vnútorné omietky sú vápenné hladké. Fasáda administratívnej časti je zateplená izoláciou. Vstupné dvere sú plastové rolovacie . Interiérové dvere sú drevené v kovových zárubniach. Okná sú plastové s vertikálnymi žalúziami. Podlahy v kanceláriách sú laminátové parkety, v hale je podlaha betónová, v ostatných miestnostiach je podlaha keramická dlažba. Vo WC sú kombi záchodové misy, pisoáre, umývadlá s pákovými nerezovými batériami a obklady stien do výšky 2,10 m. V kúpeľni sú sprchovacie kúty s pákovými nerezovými batériami so sprchami a obklady stien. V jedálni sa nachádza kuchynská linka na báze dreva, nerezový drez s pákovou nerezovou batériou a umývadlo s pákovou nerezovou batériou a elektrický zásobníkový ohrievač vody. Vykurovanie je plechovými panelovými radiátormi s termostatickými hlavicami. Ohrev TÚV je zabezpečený samostatnými plynovými kotlami zn. Protherm, ktoré sú umiestnené v sklade. Elektroinštalácia je svetelná a motorická. Budova je istená bleskozvodom. V objekte je rozvod plynu.

Voľná plocha
- pozostáva z betónovej a trávnatej plochy. Betónová plocha je pozdĺž výrobnej haly a jej rozmer umožňuje pohodlné otočenie nákladného vozidla s návesom. Súčasťou nájomného je zimná údržba plochy a letná údržba porastov.

Výrobný priestor – výrobná hala
- Rozmery výrobnej haly sú uvedené v prílohe. Súčasťou haly je mostový žeriav s nosnosťou 12,5t.
Vstup do haly je možný cez 3 brány nákladným vozidlom s plachtovým návesom.

Kancelárske priestory – chodba
Objekt kancelárií je rozdelený na niekoľko samostatných kancelárií so vstupom zo spoločnej chodby. Konštrukcia budovy umožňuje vytvorenie kancelárií typu „OPEN OFFICE“. Kancelárie sú prepojené kabelážou pre počítačovú sieť, kabelážou pre samostatné napájanie s centrálnym záložným zdrojom UPS, telefonickou kabelážou a prípojkou objektu externým optickým káblom.

Sociálne zariadenia
- skladajú sa z 2 samostatných častí. Jedna časť (WC, sprchy, šatňa, kuchynka-jedáleň) slúži pre pracovníkov vo výrobe a druhá pre pracovníkov administratívy.

ANALÝZA VYUŽITIA NEHNUTEĽNOSTÍ:

Využitie lokality bude aj v budúcnosti orientované na prevádzkové stavby. Konfliktné skupiny v blízkom okolí nie sú. Hustota vzhľadom k charakteru zástavby nie je vysoká. Pracovné príležitosti obyvateľstva Bratislavy sú podľa štatistických údajov najlepšie z celého územia SR. V Bratislave sídlia všetky orgány a inštitúcie, kultúra, školstvo a zdravotníctvo je nad úrovňou ostatných krajov.

Využiteľnosť nehnuteľnosti je z hľadiska účelu daná charakterom okolitej zástavby a technickými a priestorovými pomermi na mieste. Predmetná nehnuteľnosť je využívaná na skladové, výrobné a administratívne účely. Svojmu účelu slúži bez obmedzenia.


INŽINIERSKE SIETE:

- ELEKTRICKÁ PRÍPOJKA OBJEKTU - je samostatná, nová (2013) napojená na novú trafostanicu, kde je umiestnené meranie spotreby. Prípojka je trojfázová káblom NAYY-J 4x240 mm2, dimenzovaná na 3x240/400V – 50Hz s prúdovou zaťažiteľnosťou 350 A.

- VODOVODNÁ PRÍPOJKA - objekty v areáli sú napojené na celoareálový rozvod vody prostredníctvom vodovodnej prípojky. Meranie je realizované na vstupe vodovodu do areálu. Na prípojku vody do objektu je možné nainštalovať samostatné meranie spotreby vody.

- KANALIZÁCIA - objekty v areáli sú napojené na celoareálový rozvod kanalizácie prostredníctvom kanalizačnej prípojky. Prípojky sú merané iba na ohodnocovaných pozemkoch, podľa prehlásenia vlastníka.

- PLYNOVÁ PRÍPOJKA - objekt je napojený na zásobník plynu (propan-butan) s kapacitou 8 m3. Kapacita postačuje na cca 1 vykurovaciu sezónu. Prívod zemného plynu je možné dobudovať a pripojiť na plynovod pred areálom (cca 100m).


LOKALITA:
Nehnuteľnosť sa nachádza v priemyselnej časti mesta s prevádzkovými stavbami v zastavanom území obce Bratislave – Rači v časti nazývanej Žabí Majer. Prístup k stavbe je po vnútro areálovej komunikácii (súčasť nehnuteľnosti).
Charakter terénu nehnuteľnosti aj jej blízkeho okolia je rovinatý.
Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti autobusovej MHD a železničnej trati a je napojená na miestny rozvod inžinierskych sietí (elektrina, voda, kanalizácia, plyn). Vzdialenosť od diaľničnej prípojky na smery Žilina, Praha, Viedeň, Budapešť je cca 2 km. Dostupnosť centrálnych úradov Slovenskej republiky v Hl. Meste SR Bratislava je do 20 minút MHD alebo 10 minút autom.


CENA

1´475´000 € vrátane všetkých poplatkov a obchodno-právneho servisuAj VY POTREBUJETE PREDAŤ/PRENAJAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ? Chcete profesionálne fotografie, kvalitnú inzerciu, perfektný právny servis? Ozvite sa a aj Vám môžem pomôcť!

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BEST real estate, s.r.o.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Celková rozloha7577 m²
Úžitková plocha2214 m²
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Kúpeľňasprchovací kút
Garážnie
Parkovanievonkajšie
Inžinierske sieteáno
Postavené zZmiešané
Zariadeniečiastočne
Zateplený objektnie
Energetický certifikátnie
Prístupová cestabetónová cesta

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EURĎalšie fotografie nehnuteľnosti