VYSOKÁ HALA (10 m) + KANCELÁRIE s dobrým najojením na DIAĽNICU

VYSOKÁ HALA (10 m) + KANCELÁRIE s dobrým najojením na DIAĽNICU

1.475.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Rača
Mesto: Bratislava - Žabí majer
Ulica: Bojnická

Vlastníctvo: firemné
Druh: Sklady a haly
Typ: predaj - exkluzívne


Eleonóra Kováčiková Vám ponúka na predaj PRIESTRANNÚ a až 10 m VYSOKÚ HALU spolu s KANCELÁRIAMI (2214 m2) nachádzajúce sa na ROZĽAHLOM POZEMKU (7577 m2). Nehnuteľnosti sa nachádzajú vo VYHĽADÁVANEJ PRIEMYSELNEJ LOKALITE ŽABÍ MAJER - BRATISLAVA III s veľmi dobrým napojením na DIAĽNICU.

MOŽNOSŤ PREDAJA NEHNUTEĽNOSTI AJ SPOLU S OBCHODNÝM PODIELOM VLASTNÍKA PROSPERUJÚCEJ SPOLOČNOSTI.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA NEHNUTEĽNOSTI:

pozemok 7577 m2 + 3/6 podiel na ďalšej príjazdovej ceste o výmere 354 m2
- z toho zastavaná plocha halou a kanceláriami o výmere 2214 m2
úžitková výška haly 9,6 m
Kótované pôdorysy na vyžiadanie.

Dispozične objekt pozostáva z jedného nadzemného podlažia s výrobnými i skladovacími priestormi (hala), so sociálnym zázemím a kanceláriami. Pri hale sa nachádzajú priestory s nižšou konštrukčnou výškou, ktoré slúžia ako kancelárie, šatne a sociálne zariadenia. Na pozemku sa nachádzajú spevnené plochy z monolitického betónu. Slúžia ako komunikačné a parkovacie plochy vhodné ako pre nákladné, tak aj osobné vozidlá.

Objekt je založený na železobetónových pätkách a pásových základoch s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé konštrukcie sú železobetónové montované bez prevedenia stropov. Zastrešenie je železobetónovými väzníkmi, na ktorých sú uložené strešné panely. V pozdĺžnom smere je strecha prerušená svetlíkmi na presvetlenie výrobného priestoru. Krytina strechy je dvojvrstvová živičná zvarovaná z asfaltových pásov. Klampiarske konštrukcie sú úplné z pozinkovaného plechu.

Vonkajšie aj vnútorné omietky sú vápenné hladké. Fasáda administratívnej časti je zateplená izoláciou. Vstupné dvere sú plastové rolovacie . Interiérové dvere sú drevené v kovových zárubniach. Okná sú plastové s vertikálnymi žalúziami. Podlahy v kanceláriách sú laminátové parkety, v hale je podlaha betónová, v ostatných miestnostiach je podlaha keramická dlažba. Vo WC sú kombi záchodové misy, pisoáre, umývadlá s pákovými nerezovými batériami a obklady stien do výšky 2,10 m. V kúpeľni sú sprchovacie kúty s pákovými nerezovými batériami so sprchami a obklady stien. V jedálni sa nachádza kuchynská linka na báze dreva, nerezový drez s pákovou nerezovou batériou a umývadlo s pákovou nerezovou batériou a elektrický zásobníkový ohrievač vody. Vykurovanie je plechovými panelovými radiátormi s termostatickými hlavicami. Ohrev TÚV je zabezpečený samostatnými plynovými kotlami zn. Protherm, ktoré sú umiestnené v sklade. Elektroinštalácia je svetelná a motorická. Budova je istená bleskozvodom. V objekte je rozvod plynu.

Voľná plocha
- pozostáva z betónovej a trávnatej plochy. Betónová plocha je pozdĺž výrobnej haly a jej rozmer umožňuje pohodlné otočenie nákladného vozidla s návesom. Súčasťou nájomného je zimná údržba plochy a letná údržba porastov.

Výrobný priestor – výrobná hala
- Rozmery výrobnej haly sú uvedené v prílohe. Súčasťou haly je mostový žeriav s nosnosťou 12,5t.
Vstup do haly je možný cez 3 brány nákladným vozidlom s plachtovým návesom.

Kancelárske priestory – chodba
Objekt kancelárií je rozdelený na niekoľko samostatných kancelárií so vstupom zo spoločnej chodby. Konštrukcia budovy umožňuje vytvorenie kancelárií typu „OPEN OFFICE“. Kancelárie sú prepojené kabelážou pre počítačovú sieť, kabelážou pre samostatné napájanie s centrálnym záložným zdrojom UPS, telefonickou kabelážou a prípojkou objektu externým optickým káblom.

Sociálne zariadenia
- skladajú sa z 2 samostatných častí. Jedna časť (WC, sprchy, šatňa, kuchynka-jedáleň) slúži pre pracovníkov vo výrobe a druhá pre pracovníkov administratívy.

ANALÝZA VYUŽITIA NEHNUTEĽNOSTÍ:

Využitie lokality bude aj v budúcnosti orientované na prevádzkové stavby. Konfliktné skupiny v blízkom okolí nie sú. Hustota vzhľadom k charakteru zástavby nie je vysoká. Pracovné príležitosti obyvateľstva Bratislavy sú podľa štatistických údajov najlepšie z celého územia SR. V Bratislave sídlia všetky orgány a inštitúcie, kultúra, školstvo a zdravotníctvo je nad úrovňou ostatných krajov.

Využiteľnosť nehnuteľnosti je z hľadiska účelu daná charakterom okolitej zástavby a technickými a priestorovými pomermi na mieste. Predmetná nehnuteľnosť je využívaná na skladové, výrobné a administratívne účely. Svojmu účelu slúži bez obmedzenia.


INŽINIERSKE SIETE:

- ELEKTRICKÁ PRÍPOJKA OBJEKTU - je samostatná, nová (2013) napojená na novú trafostanicu, kde je umiestnené meranie spotreby. Prípojka je trojfázová káblom NAYY-J 4x240 mm2, dimenzovaná na 3x240/400V – 50Hz s prúdovou zaťažiteľnosťou 350 A.

- VODOVODNÁ PRÍPOJKA - objekty v areáli sú napojené na celoareálový rozvod vody prostredníctvom vodovodnej prípojky. Meranie je realizované na vstupe vodovodu do areálu. Na prípojku vody do objektu je možné nainštalovať samostatné meranie spotreby vody.

- KANALIZÁCIA - objekty v areáli sú napojené na celoareálový rozvod kanalizácie prostredníctvom kanalizačnej prípojky. Prípojky sú merané iba na ohodnocovaných pozemkoch, podľa prehlásenia vlastníka.

- PLYNOVÁ PRÍPOJKA - objekt je napojený na zásobník plynu (propan-butan) s kapacitou 8 m3. Kapacita postačuje na cca 1 vykurovaciu sezónu. Prívod zemného plynu je možné dobudovať a pripojiť na plynovod pred areálom (cca 100m).


LOKALITA:
Nehnuteľnosť sa nachádza v priemyselnej časti mesta s prevádzkovými stavbami v zastavanom území obce Bratislave – Rači v časti nazývanej Žabí Majer. Prístup k stavbe je po vnútro areálovej komunikácii (súčasť nehnuteľnosti).
Charakter terénu nehnuteľnosti aj jej blízkeho okolia je rovinatý.
Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti autobusovej MHD a železničnej trati a je napojená na miestny rozvod inžinierskych sietí (elektrina, voda, kanalizácia, plyn). Vzdialenosť od diaľničnej prípojky na smery Žilina, Praha, Viedeň, Budapešť je cca 2 km. Dostupnosť centrálnych úradov Slovenskej republiky v Hl. Meste SR Bratislava je do 20 minút MHD alebo 10 minút autom.


CENA

1´475´000 € vrátane všetkých poplatkov a obchodno-právneho servisuAj VY POTREBUJETE PREDAŤ/PRENAJAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ? Chcete profesionálne fotografie, kvalitnú inzerciu, perfektný právny servis? Ozvite sa a aj Vám môžem pomôcť!

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BEST real estate, s.r.o.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Celková rozloha7577 m²
Úžitková plocha2214 m²
Vlastníctvofiremné
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Kúpeľňasprchovací kút
Garážnie
Parkovanievonkajšie
Inžinierske sieteáno
Postavené zZmiešané
Zariadeniečiastočne
Zateplený objektnie
Energetický certifikátnie
Prístupová cestabetónová cesta

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EURĎalšie fotografie nehnuteľnosti

Povedali o nás

"Dobrý deň, touto cestou by som chcel poďakovať realitnej kancelárii BEST real estate a pani Kováčikovej, za sprostredkovanie kúpy bytu. Pozítívny dojem som získal už pri obhliadke, kde mi pani maklérka poukazovala detailne celý byt a ako Prvá sa mi nesnažila vnútiť byt za každú cenu, ako je to u väčšiny realitných maklérov čo veľmi oceňujem . Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už mailom alebo cez telefón a s veľkou ochotou sa pani Kováčiková vždy snažila vyhovieť mojim prosbám. Určite ju všetkým vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem za prístup, korektnosť a ústretovosť a prajem všetko najlepšie."

Marek Bobošík

"Kúpa bytu formou hypotéky nie je jednoduchý proces na pár dní a pár úkonov. V mojom prípade tento proces prebiehal počas júla a augusta 2020 za pomoci realitnej kancelárie BEST real estate. Počas celého procesu a všetkých úkonov bola pani Kováčiková pri všetkom prítomná a maximálne nápomocná, nehovoriac o tom že má zásluhu aj na samotnom sprostredkovaní hypotéky formou odporučenia spoľahlivého a maximálne spolupracujúceho kontaktu pre vybavenie hypotéky. Ten odborne viedol aj celú komunikáciu s príslušnou bankou, za čo si aj on zaslúži veľkú pochvalu. Už osvedčená spolupráca realitného makléra a hypotekárneho poradcu bola v tomto prípade ďalšou výhodou. Pomoc aj pri ostatných úkonoch ako sú ohodnotenie nehnuteľnosti, poistenie, vybavenie katastra, prepisu u príslušných dodávateľov energií atď. bola pre pani Kováčikovú samozrejmosťou. Za všetku túto pomoc a jej vysoko profesionálny prístup ku všetkým úkonom a prípadne vzniknutým potrebám veci riešiť jej ešte raz veľmi pekne ďakujem. V prípade možnosti využitia služieb pani Kováčikovej aj v budúcnosti jednoznačne neváham."

Michal Farkaš, Ing.

"Noriku poznám už pár rokov. Pomohla nám niekoľko krát s prenájmom nehnuteľností a doteraz sme mali len a len pozitívne skúsenosti . Je to veľmi motivovaná realitná maklérka, ktorá svoju prácu robí na 120 %. Vie veľa vecí predvídať a automaticky aj riešiť. Norika je veľmi komunikatívna osoba s výborným odhadom na ľudí, čo je v tomto odvetví obrovská výhoda. Vrelo každému odporúčam služby jej realitnej kancelárie."

Martina Kisková

"V minulosti som sa viac krát stretla s prácou realitných kancelárií, ale ich servis sa zďaleka nepribližoval k tomu, čo predviedla p. Norika .......... Od preverenia vlastníckych vzťahov na katastroch, cez poradenstvo, prieskum trhu až po flexibilitu pri hľadaní čo najvýhodnejšej ponuky. Neverila by som, že sa táto práca dá robiť s takou profesionalitou, zanietením a vzťahmi, ktoré viac ako klientský servis, pripomínajú priateľstvo."

Stanka Barcajová

"Po 20. rokoch som sa rozhodla, že potrebujem zmeniť svoje bývanie. Predám svoj byt, kúpim pozemok a postavím dom... lenže, ako na to? Našťastie som "natrafila" na toho správneho človeka. Norika Kováčiková mi pomohla s jedným a aj druhým. Veľmi rýchlo a bezproblémovo mi pomohla predať byt a už vďaka nej aj bývam v mojom vysnívanom domčeku na mieste, ktoré mi ponúkla. Takže ak potrebujete pomôcť s realitami, či už kúpa alebo predaj, vrelo odporúčam Noriku Kováčikovú a realitnú kanceláriu Best real estate."

Martina Briatková

"Predávala som už niekoľko nehnuteľností a ani raz som nebola tak spokojná, ako pri tejto realitnej kancelárii. Prevod bytu prebehol bez akýchkoľvek problémov a pani Kováčiková zabezpečila aj prepis elektriny aj plynu. Nestíhala som poupratovať a maklérka zabezpečila upratanie bytu pred jeho odovzdaním. Byt bol čistý a atmosfére pridávali vonné sviečky. Všetci sme boli príjemne prekvapení aj z darčeka. Keď budem riešiť ďalší predaj, tak už len cez túto realitnú kanceláriu."

Mária Ferancová

“Ak by som mala zhodniť prácu pani Kováčikovej pri kúpe nehnuteľnosti - nie je to možné pár slovami. Bol to dlhší proces, počas ktorého sa ukazovali viaceré veci, ktoré bolo potrebné riešiť. Vo všetkých týchto situáciách bola pani Kováčiková po každej stránke nápomocná. Reagovala osobne, okamžite, vedela sprostredkovať spoľahlivý kontakt, schopného človeka pre vybavenie hypotéky, poistenia, zabezpečila a dohodla právne úkony, "vybehala" kataster, bola vždy v dohodnutý čas na dohodnutom mieste. Jej prístup bol nielen osobný, ale aj vysoko profesionálny. Z mojich skúseností - odporúčam ju ako realitnú maklérku každému, kto by jej služby potreboval a aj touto cestou jej chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.”

Daniela R.

"Noriku veľmi odporúčam. Vkladá do predaja všetky svoje sily, ako aj hlboký osobný záujem pomôcť nájsť vysnívanú nehnuteľnosť."

Iveta Michalíková

"Pani Kováčiková nám sprostredkovala predaj nehnuteľnosti minulý rok v decembri. Sprevádzala nás celým procesom, bola nám stále k dispozícii. Veľmi si ceníme najmä jej ľudský, priateľský prístup a flexibilitu. Odporučila nám aj veľmi dobrého znalcu na ohodnotenie nehnuteľnosti a finančného poradcu kvôli hypotéke. Celkovo sme boli spokojní."

Sonja Kovacevic